Останні події

Волинський «УДАР» вшановував Кобзаря

 

9 березня 1814 року народився український поетписьменник ,живописець та громадський діяч – Тарас Григорович Шевченко. Його вклад в культуру та розвиток України відомий усім поважаючим себе громадянам нашої держави.

Тож, з нагоди 199-ї річниці з дня народження українського поета та художника Тараса Шевченка Волинська обласна організація Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» покладали квіти до пам’ятника митцю.

Голова Виконкому, заступник голови Волинського осередку партії «УДАР» Ігор Алєксєєв разом із Головою Луцької міської організації партії Андрієм Розтокою вшанували пам'ять відомого українського Кобзаря покладанням квітів до монументу Тарасу Григоровичу Шевченку, що знаходиться біля головного корпусу Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки.

Волинські УДАРівці прийшли віддати шану великому митцю, філософу, визначному політику та громадському діячу і підкреслити його вагомість у житті та історії України.

«Ми не були б справжніми українцями, якби не пам’ятали і не вшановували таких визначних людей. Те, що зробив Тарас Шевченко для України неможливо вмістити в жоден підручник чи навіть наукову роботу. Пам'ять про таких діячів ми повинні проносити через покоління», - зазначив заступник голови Волинського осередку партії «УДАР» Ігор Алєксєєв.

 

  9 Березеня 2013 +Коментар | подобається