Останні події

«УДАР» дарував жінкам радість

Волинський «УДАР» створювали святковий настрій усім перехожим жінкам та дівчатам, 8 березня, на Театральному майдані міста Луцька.

Волинська обласна організація Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» провела соціальну акцію приурочену Міжнародному дню всіх жінок.

Ідея заходу заключалась у тому, аби жодна представниця прекрасної статі, котра перебувала у той час в центрі міста, не залишилась без привітань. Активісти партії дарували панянкам червоно-білі кулькові квіти, а чоловікам, котрі проходили повз, пропонували власними руками зробити таку квітку. Спеціально для них проводився майстер-клас із виготовлення кулькових квітів.

Також, в програмі дійства мала місце символічна «вісімка», на якій кожен бажаючий за допомогою кольорових маркерів міг залишити свої побажання та привітання зі святом.

Не мало цікавості викликала й міні-лотерейка із привітаннями. Кожній жінці та дівчині пропонували дістати собі зі скриньки привітання з 8-им березня.

Протягом акції УДАРівцям вдалось привітати більше 500 чарівних панянок різного віку, а загалом до дійства долучилось біля 800 лучан та гостей міста.

Десятки перехожих з цікавістю зупинялись проходячи повз палатки партії «УДАР», та ще з більшою цікавістю долучались до заходу. Тож, можна впевнено заявити, що створити святкову атмосферу та подарувати жінкам радість на честь такого свята Волинському «УДАРу» вдалося!

Ми прийшли, аби показати, що для нас пересічні громадяни на першому місці! І з кожним нашим кроком ми це доводимо!

Ще раз зі святом вас, любі жінки та дівчата!

Волинська обласна організація Політичної партії «УДАР Віталія Кличка»

  9 Березеня 2013 +Коментар | подобається