Останні події

Черговий УДАР по «кнопкодавству»

 

Сьогодні, 27 лютого, народний депутат, Голова Волинської обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Юрій Савчук виступив під час сесії Луцької міської ради із публічним зверненням до місцевих депутатів та передав проект рішення внесення змін до регламенту щодо особистого голосування міському голові Миколі Романюку.

«Питання особистого голосування наразі дуже гостро стоїть саме серед місцевого самоврядування. У Верховній Раді нам уже вдалось вістояти свою позицію щодо цієї проблеми і змусити владу таки прислухатись до наших вимог. Тепер «УДАР» узяв собі за ціль навести лад із голосуванням на місцях. У частині другій статті 16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» зазначається, що, кожен депутат ради у раді та її органах, до складу яких він входить, має лише один голос. А депутат місцевої ради, який не входить до складу відповідного органу ради, може брати участь у його роботі з правом дорадчого голосу», - заявив під час виступу Юрій Савчук.

«Зараз ми серйозно налаштовані досягти поставленої цілі і таки домогтись, аби кожен депутат (неважливо ради якого рівня) голосував особисто. Тим-паче, тепер, коли у нас є такий стимул! Першу перемогу у боротьбі із «кнопкодавством» ми уже здобули. Звичайно, зовсім нелегко. Але труднощі нас не лякають! «УДАР» не збирається зупинятись на досягнутому! Ми серйозно налаштовані зламати систему, за якою уже багато років поспіль діє наша влада», - зазначив нардеп.

«Ми подаємо проект рішення про внесення змін до регламенту ради адаптований відповідно до чинної редакції регламентів на місцях до всіх рівнів місцевих рад. І до кінця будемо відстоювати його прийняття.

Партія «УДАР» прийшла, аби навести лад у цій країні. Тому, не в наших інтересах сидіти, склавши руки. Ми переходимо до рішучих дій!», - з цими словами головний волинський УДАРник передав проект рішення міському очільнику Миколі Романюку. 

 

  27 Лютого 2013 +Коментар | подобається