Останні події

«УДАР» проти нової медичної реформи у Луцьку

 

Сьогодні, 27 лютого, Волинська обласна організація Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» долучилась до акції-протесту проти медичної реформи у Луцьку, організуваної депутатом міськради Андрієм Осіповим.

Уся проблема в тому, що у Луцьку мають намір реорганізувати медичні заклади: створити Центр первинної медико-санітарної допомоги, об'єднавши амбулаторію загальної практики-сімейної медицини та поліклініку №3.

«А це у будь-якому разі призведе до погіршення якості медичних послуг, створить нереальні черги та плутанину», -  зазначають протестуючі.

Тож, близько сотні людей (серед яких були й окремі депутати) із плакатами прийшли під стіни Луцької міськради перед початком сесії, аби висловити своє невдоволення скороченням існуючої медичної мережі міста. На транспарантах пікетувальники зазначили, що таке рішення прийняли шляхом так званого «кнопкодавства», з яким зараз так бореться партія «УДАР», а також вимоги про відміну такого рішення.

Ініціатор заходу Андрій Осіпов закликав громадян не погоджуватись із такою «сваволею». На думку депутата й тих, хто його підтримує, в Луцьку навіть бракує медичних закладів, і у кількох районах міста навіть є потреба відкрити амбулаторі.

Активісти Волинського «УДАРу» також лишили свої підписи під резолюцією, в якій зазначалися прохання громади, що стосувалися цієї справи. А також затверджувалась організація громадських слухань для вирішення «медичного» питання у Луцьку.

 

  27 Лютого 2013 +Коментар | подобається