Останні події

«УДАР» не погоджується з таким «покращенням»!

 

25 лютого, в приміщенні Волинської обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» відбувся міні-брифінг Голови виконкому, заступника голови партії Ігоря Алєксєєва з місцевими ЗМІ на тему: «Три роки «покращення» Президента Януковича і Партії Регіонів. Куди рухається Україна?».

Політик навів конкретні приклади та факти років «покращення» чинної влади та висловив позицію партії «УДАР» щодо ситуації в країні:

«Три роки перебування при владі команди Януковича і Партії регіонів – це роки втрачених можливостей, розгулу корупції і нахабної безвідповідальності усіх наближених до влади. Про те, що Державні фінанси співають романси про «покращення» свідчать Валютні резерви Нацбанку,  котрі зменшились на 10 млрд. дол. з 2010 року. А при цьому катастрофічно збільшуються зовнішні борги, які за останні три роки зрісли більш ніж на третину. І це ще не межа! У 2013 році влада планує влізти у додаткові борги у сумі 135,53 млрд. грн. І це при тому, що у цьому ж році Україні потрібно віддати близько 9 млрд. дол. – найбільше за останні роки. Якщо нормально проаналізувати ситуацію, то виходить, що лише цьогоріч на кожного українця, включаючи новонароджених, припадає борг щонайменше у 200 дол.»

«Нас запевняють, що в країні дефляція, але не потрібно бути високоосвіченим економістом, аби помітити дивну закономірність невідповідності цін до зарплат та пенсій. З такими темпами, Януковичу потрібно ще років 10 для того, щоб забезпечити обіцяний «вже у 2010 році» рівень пенсійних виплат і зарплат», - зазначив Ігор Алєксєєв.

Зазначив заступник голови Волинського «УДАРу» і про провальні реформи Януковича, котрі замість того аби покращити рівень життя українців, в деякій мірі навіть погіршили його. «Кому покращив наш Президент життя, так це олігархам, депутатам і чиновникам, а пересічні жителі України для нього ніби й не існують».

Не оминули й тему корупції: «За рівнем корупції Україна протягом останніх років постійно перебуває наприкінці списку. Ситуація із року рік погіршується. за індексом сприйняття корупції у 2012 році Україна отримала однакову оцінку із Сирією, Республікою Конго, Центрально-Африканською республікою, а також країнами Камерун та Бангладеш.

А наявність політичних репресій в Україні визнають у США та Європі на офіційному рівні. Януковичу навіть не подають руки при зустрічі керівники цивілізованих держав. Наслідком цього є немало, небагато, а лише те, що Україна поступово опиняється у міжнародній ізоляції. Людей не обдурити. Вони усе це бачать і відчувають «покращення» на власній шкірі. Народ бунтує. Ледь не щодня відбуваються протести, але, на жаль, на їх більшість немає жодної реакції», - заявив політик.

«Ми прийшли в парламент, щоб зламати цю систему. І ми її зломимо.

Партія «УДАР» вже два тижні блокувала трибуну парламенту, вимагаючи персонального голосування. Ми перемогли у цій боротьбі і це перший крок у виконанні наказів виборців. Президенту Януковичу час зрозуміти: сьогодні у парламенті не залякані, корумповані заробітчани-кнопкодави. На виборах 2012 року перемогла нова опозиція, якій виборець видав мандат довіри.

І ми доведемо, що виборець не помилився!», - додав на завершення Ігор Алєксєєв.

 

  25 Лютого 2013 +Коментар | подобається