Останні події

"УДАР" за особисте голосування!!!

 

Сьогодні, 20 лютого, під час міні-брифінгу, що відбувся у приміщенні Волинської обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка», Голова виконкому, заступник голови Волинського «УДАРу» Ігор Алєксєєв розповів про рішучі дії партії щодо особистого голосування народними депутатами України та депутатами місцевих рад всіх рівнів.

Алєксєєв зазначив, що особисте голосування є обов’язком кожного депутата відповідної місцевої ради, обумовленим законодавством та представницьким характером його повноважень. Невиконання цього обов’язку є грубим порушенням Конституції та законів України.

Розповів також політик і про вимоги Конституції, щодо роботи депутатів місцевих рад. Зокрема, наголосив на частині другій статті 16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», де зазначається що кожен депутат особисто повинен брати участь у роботі ради, постійних комісій та інших її органів, до складу яких він входить та всебічно сприяти виконанню їх рішень.

Зауважив також голова виконкому і про те, що кожен депутат місцевої ради у раді та її органах, до складу яких він входить, має лише один голос. А депутат місцевої ради, який не входить до складу відповідного органу ради, може брати участь у його роботі з правом дорадчого голосу.

«Зважаючи на це, ми подаємо до всіх рівнів місцевих рад проект рішення про внесення змін до регламенту ради адаптований відповідно до чинної редакції регламентів на місцях.

Ми прийшли, аби навести лад у цій країні. Тому, не в наших інтересах сидіти, склавши руки. Ми переходимо до рішучих дій!», - заявив Ігор Алєксєєв.

 

  20 Лютого 2013 +Коментар | подобається