Останні події

Волинські УДАРівці запалили вогник надії

 

15 лютого Волинська обласна організація Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» віддала шану усім дітям, котрі борються із страшним діагнозом – рак.

На Театральній площі міста Луцька відбулась громадська акція із своєрідною назвою «Надія є!», організована Благодійним Фондом «СТОПРАК».

 

Захід приурочений Міжнародному дню онкохворої дитини, котрий відзначають саме 15 лютого по всьому світу. У цей день проводиться ряд акцій, що спрямованні звернути увагу суспільства на проблеми, які виникають у діток із цим страшним діагнозом. Кожен бажаючий прийшов на площу о 17:00 і всього лиш приніс із собою лампадку. Згодом, з усіх принесених лападок волонтери виклали символічну фразу «Надія є!», якою учасники висловили свою підтримку та співчуття діткам, які страждають від жахливого захворювання на рак.

На сьогодні, статистика вражає: в Україні 5600 онкохворих дітей. Так, можливо фінансово усім і не допоможеш, але моральна підтримка – це наймінімальніше з усього, чим ми можемо хоч частково зарадити у такій біді.

За словами організаторів, людям хворим на рак часто не вистачає впевненості у власних силах, адже часто їм доводиться не тільки боротися з хворобою, а й знаходити кошти на дороговартісне лікування.

Тому, під час акції волонтери Фонду ходили зі скриньками у яких збирали добровільні пожертви на лікування онкохворих діток. Загалом було зібрано 1211грн.: з них – 711 грн. у скриньки та 500 грн. пожертвували працівники гіпермаркету «ТАМ ТАМ».

«УДАР» не лишається осторонь людської біди, ми намагаємось підтримати кожного

 

 

  16 Лютого 2013 +Коментар | подобається