Останні події

Волинський «УДАР» вшанував ветеранів Афгану

Сьогодні, 15 лютого, Волинська обласна організація Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» спільно із кандидатом у депутати до Волинської облради від партії Олександром Лазорко організували вшановування пам'яті загиблих воїнів під час війни в Афганістані (25 грудня 1979 – 15 лютого 1989 рр).

З нагоди 24-ої річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан у Волинському академічному українському музично-драматичному театрі ім. Т.Г.Шевченка відбувся концерт, на який завітали сотні ветеранів, їх родичів, друзів та близьких. Відвідав захід і кандидат до облради від ПП «УДАР Віталія Кличка» Олександр Лазорко із дружиною.

По закінченню концерту усі небайдужі у супроводі бронетехніки, військового оркестру та місцевої влади пройшли урочистою ходою від Театральної площі до Меморіалу Слави. Тут Голова ВОО ПП «УДАР Віталія Кличка» ЮрійСавчук, його заступник – Ігор Алєксєєв та висуванець від партії до облради Олександр Лазорко поклали квіти до вічного вогню та, в пам'ять про загиблих під час воєнних дій в Афганістані, до Пам’ятника  воїнам-інтернаціоналістам.

Велику жертву усіх полеглих у Афгані вшанували хвилиною мовчання та  символічними пострілами у повітря.

Тисячі лучан вийшли аби висловити свою небайдужість до 3360 загиблих, 72 зникнувших безвісти, 3560 юнаків, котрі на все життя залишились інвалідами.

«УДАР» висловлює свої співчуття усім родичам, друзім та близьким, кого тим чи іншим боком торкнула ця війна…

 

  15 Лютого 2013 +Коментар | подобається