Останні події

Як Волинський «УДАР» День закоханих святкував

Вчора, 14 лютого, Волинська обласна організація Політичної партії "УДАР Віталія Кличка" разом із громадськоюї організацією «Delight Group» зініціювали проведення акції  «День зізнань - St. Valentine's day».

Захід відбувся у м.Луцьку на  "Площі Ангела Бажань", що по вулиці Лесі Українки.

Акція відбувалась у святково-романтичній атмосфері. Багато закоханих пар прийшли, аби привселюдно зізнатись у своїх почуттях та поділитись своїм позитивним настроєм з іншими.

Розпочалось дійство о 19:00 щирими привітаннями ведучого та розповіддю про легендарне походження цього свята.

Найбільше уваги привернула трансляція відеоролика, котрий був змонтований із світлин закоханих пар з підписами у вигляді зізнань у коханні.

Наступним кроком у створенні святкового настрою став конкурс на найромантичніше зізнання у почуттях, в якому взяло участь близько десяти пар. Закохані говорили одне одному щирі слова та публічно демонстрували свої переживання.

Не обійшлося й без символічного флешмобу у вигляді «живого» серця вибудуваного із усіх присутніх на акції.

Завершилась акція масовими палкими поцілунками під лірично-романтичну музику.

Паралельно основному дійству, «УДАР» разом із  «Delight Group» дарували усім присутнім та перехожим «валентинки» у вигляді магнітних сердечок та гелевих кульок.

Цією акцією Волинський «УДАР» довів, що для політики немає обмежень у діяльності. Ми взяли собі за мету створити у місті святково-романтичну атмосферу, допомогти закоханим зізнатись у своїх почуттях в оригінальній формі та подарувати відчуття щастя частині лучан.

  15 Лютого 2013 +Коментар | подобається