Останні події

«УДАР» підтримує Волинський хокей

 

3 лютого, в приміщенні льодового майданчика «Снігова королева» за підтримки та сприяння кандидата в депутати від партії «УДАР Віталія Кличка» до Волинської облради Олександра Лазорка, Волинської обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка», Управління сім'ї, молоді та спорту Волинської облдержадміністрації та Федерації хокею Волинської області відбувся ІІІ-ій Чемпіонат Волині з хокею.

Як розповів заступник голови правління Федерації хокею у Волинській області Андрій Вершецький змагання відбувається уже втретє. Він пояснив, що у змаганні беруть участь любителі цього виду спорту різного віку: від 1961 року народження до 1998

За першість Волині боролося 4 команди: ХК "Луцьк" , ХК "Луцьк - Волинь" , ХК "Любарт", ХК "Любарт-Спарта". Захід проходив у два етапи: ігрова частина та нагородження. За підсумками трьох ігор перше місце у Чемпіонаті зайняв Хокейний клуб «Луцьк», друге і третє між собою розділили відповідно «Луцьк-Волинь» та «Любарт-Спарта».

Партія "УДАР" уже не перший рік співпрацює із даною організацією і уже далеко не впершу долучається до заходів подібного роду. Тому, не дивно, що для урочистого нагородження команд було запрошено Голову виконкому, заступника голови ВОО ПП «УДАР Віталія Кличка» Ігоря Алексєєва та кандидата до облради від партії Олександра Лазарка. Політики привітали гравців із чудовою грою, побажали нових перемог і досягнень у спорті та нагородили медалями, грамотами і дипломами усіх учасників Чемпіонату.

«Приємно, що в молоді є інтерес не лише до таких видів спорту, як волейбол, футбол та баскетбол, але й до хокею, який є менш популярним у нас на Волині. В залі «Снігової королеви» можна робити багато спортивних заходів, однак, не можна грати в залі, де сидить двісті чи триста вболівальників. Такі динамічні види спорту треба безумовно розвивати в нас в Луцьку. Завдяки Савчуку Юрію (народний депутат, Голова ВОО ПП «УДАР Віталія Кличка», Голова правління громадської організації «Федерація хокею Волинської області», - прим.авт), хокей в нашому місті став популярним. Честь і хвала батькам, які допускають дітей до занять хокеєм, адже - це спорт справжнього мужчини. Як кажуть «із пісні слів не викинеш» – «Трус не играет в хокей». Тому, те що відбувається на цій площадці викликає такий же адреналін, як бокс на рингу»,  - наголосив Олександ Лазорко.

На подію також завітав ще однин почесний гість, людина, котра з юнних років мала безпосереднє відношення до волинського спорту, котра присвятила значну частину свого життя для його розвитку та підтримки – народний депутат, Голова ВОО ПП «УДАР Віталія Кличка», Голова Федерації хокею Волинської області Юрій Савчук, котрий теж спостерігав за грою та разом з усіма вболівав за команди.

 

Для довідки:

перебіг ігор

 

Луцьк - Спарта - 8:4

Любарт - Волинь - 1:2

Волинь - Спарта - 5:1

  4 Лютого 2013 +Коментар | подобається