Останні події

«Не дай себе надути!»

 

Сьогодні, 21 жовтня, на площі (біля центральних фонтанів) головного корпусу Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки Волинська обласна організація Політичної партії «Удар Віталія Кличка» провела символічну акцію-протест під назвою «Не дай себе надути!».

На неї завітали усі небайдужі, чиї вуха втомились слухати пусті балачки можновладців і кому небайдуже те, що відбувається з нашою країною.

«Ми постійно чули пустослівні обіцянки про те, що на нас чекає покращення вже сьогодні, що кожен матиме гідну зарплатню, що у нас буде найпотужніша армія і тому подібне… Наші кульки із написами символізують ці обіцянки.», - виголосив один із активістів акції.

«Наближаються вибори і привладні політичні сили знову намагаються провернути той же фокус: знову балаканина та порожні обіцянки, у які ми уже не повіримо!», - додав прихильник партії «Удар Віталія Кличка».

Після цього, усі задіяні у флешмобі  скандуючи головне гасло заходу – «Не дай себе надути!», одночасно лопнули кульки у знак пустослівності влади, висловивши таким чином своє невдоволення за невиконання своїх обіцянок.

 

  21 Жовтня 2012 +Коментар | подобається