Останні події

УДАРна молодь Волині відвідала Київ

 

15 жовтня у Києві відбувся молодіжний форум партії «УДАР Віталія Кличка». Близько п’яти сотень делегатів від молодіжок з усієї України відвідали перший з’їзд партійної молоді.

Головною метою зібрання  учасників форуму була декларація своїхнамірівбрати участь у реалізаціїмолодіжноїполітики в Україні. Також, на порядок денний були поставлені такі питання до розгляду:

1. Утворення Молодіжного крила Політичної партії «УДАР Віталія Кличка».

2. Ухвалення статутних та програмних документів Молодіжного крила Політичної партії «Удар Віталія Кличка».

3. Обрання кандидата на посаду Голови Молодіжного крила Політичної партії «УДАР Віталія Кличка».

4. Ухвалення Всеукраїнського молодіжного Маніфесту.

Щодо маніфесту,котриймолодь передалалідеру «УДАРу», то у ньому вонизобов’язалися бути активнимиучасникамиполітичногожиттякраїни, мобілізуватисвоїхровесників на підтримкупрограми «УДАРу» та долучитися до реалізаціїосновнихнапрямківмолодіжноїполітикищодоосвіти, працевлаштування, можливостей для розвитку та самовдосконалення.

Окрім офіційної частини та формальностей, молоді люди мали можливість вживу побачити лідера партії «УДАР» - Віталія Кличка. Політик виступив перед своїми прихильниками, висловив подяку за підтримку, дав настанову на тривалу боротьбу та кроки до змін.

«Я знаю, що тут зібралися люди, якібільше не хочутьчекати. Якізнають, щопотрібнопрацювати. Кожен з вас хочевпевненодивитися в завтрашній день. Коженбудуєплани, коженмріє.Життя без мрії не маєсенсу, вононецікаве. І я на власномуприкладі знаю, щонемаєжодноїмрії, яку не можнабуло б втілити в життя. Я впевнений, що мрія кожного з вас може стати реальністю», – наголосив Віталій Кличко.

Слова лідера так захопили і надихнули усю присутню молодь, що по закінченню форуму велись бурні дискусії та обговорення щодо майбутнього молоді України, про нові підходи в управлінні державою, вирішення проблем, які заважають комфортному життю в Україні та ще багато різних тем, котрі народились під час форуму.

Загалом, захід відбувся на «УРА!».

 Настав час молоді! Настав час «УДАРу»!

 

  21 Жовтня 2012 +Коментар | подобається