Останні події

«Влада не може бути метою. Влада – це спосіб!», – Віктор Пинзеник

Сьогодні, 8 жовтня, до Луцька завітав кандидат  у народні депутати №7 у списку Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Віктор Пинзеник.

Маршрут нашого відомого гостя пролягав через Луцький інститут розвитку людини університету «Україна», Волинський інститут економіки та менеджменту та готель «Україна».

Щоправда, наймасштабнішою виявилась саме зустріч із студентами у ВІЕМі, куди завітали як активісти та прихильники партії «УДАР Віталія Кличка, студенти даного вищого навчального закладу.

Згадали і про найбільш наболілу для українців тему – «новоспечений закон про мову». Один із гостей поцікавився ставленням політика до даного закону, на що почув досить аргументовану і доцільну відповідь: «Проблема у тому, що цей закон сам по собі жодної вартості не несе. Це елементарний відволікаючий маневр влади. Вони відводять увагу людей від справжніх проблем у країні. Хоча, звичайно, особисто я проти прийняття даного закону. Кожен має право розмовляти тією мовою, якою йому зручно. Проте, публічна мова, мова законодавства та вседержавна мова мусить бути одна-єдина – українська!», зазначив Віктор Михайлович.

По завершенню зустрічі Віктор Пинзеник разом із представниками Волинської обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» відправились до готелю «Україна» на прес-конференцію із місцевими журналістами.

Окрім Віктора Михайловича на конференції був присутній кандидат у народні депутати по виборчому округу № 19 від партії «УДАР Віталія Кличка» Олександр Киричук, котрий розповів про основні цілі та позиції партії, спрогнозував її модель поведінки після виборів, а також нагадав про перемовини, котрі тривають наразі між лідерами партії «УДАР Віталія Кличка» і ВО «Батьківщина».

  8 Жовтня 2012 +Коментар | подобається