Останні події

Вітання освітянам!

Шановні освітяни!

Від щирого серця вітаю вас з Днем працівників освіти – святом, яке вже давно виросло з рамок професійного до масштабів загальнонаціонального!

Перший тиждень жовтня завжди нагадує нам про те, що кожен колись був учнем, і в нього були вчителі, які відкрили нам дорогу у велике життя, розкрили красу рідного краю, велич його історії, навчили рідної мови, дали першу науку чесно жити і самовіддано працювати.

Тільки завдяки вашій невтомній праці, завдяки любові до дитини, постійному творчому пошуку ми можемо розраховувати на високий освітній рівень у державі, розвиток науки, інтеграцію в міжнародний освітній простір.

Від усієї душі бажаю вам здоров’я, довгих років життя. Хай кожен день і кожна мить вашого життя будуть світлими й щасливими.

Переконаний, ви завжди будете для своїх вихованців прикладом у громадському й особистому житті, взірцем і втіленням людяності, справжньої громадянської культури.

Нехай вас і ваших дітей завжди об’єднує одна мета – зведення величного храму науки, а життя нехай виставляє найвищі бали. Здоров’я вам, сімейного щастя та добробуту!

 

Юрій Савчук, голова Волинської обласної організації

ПП «УДАР Віталія Кличка»

  5 Жовтня 2012 +Коментар | подобається