Останні події

Юрій Савчук - «чесний» політик

Керівник волинського осередку політичної партії «Український Демократичний Альянс за Реформи Віталія Кличка» Юрій Савчук з гідністю пройшов випробування «Чеснометром» за всіма критеріями.

Нагадаємо, активісти громадського руху «Чесно» в червні заявили, що «просвітять рентгеном» понад 3,5 тисячі кандидатів-мажоритарників.

Зі слів голови координаційної ради Волинської платформи «Чесно» Петра Верзуна, пройшов відповідну перевірку і лідер волинського «УДАРу» Юрій Савчук, який займає 27-ме місце у списку партії на виборах до Верховної Ради України. «Станом на сьогодні перевірили «списочників» по партіях. Оскільки він 27-ий в списку УДАРу, то його вже перевірили», - зауважив Верзун.

Відповідно до інформації опублікованої на сайті руху, кандидатів перевіряли за 4 критеріями: відсутність фактів порушень прав і свобод людини; незмінність політичної позиції відповідно до волевиявлення виборців; непричетність до корупційних дій та прозорість задекларованих доходів та майна та їх відповідність способу життя.

А щодо Юрія Савчука на сайті зазначили, що порушень кандидатом вищезгаданих критеріїв не виявили.


  2 Жовтня 2012 +Коментар | подобається