Останні події

В «УДАРі» знають, як знищити «інкубатор корупції»

 

Політична партія «Український Демократичний Альянс за Реформи Віталія Кличка» планує радикально боротися з корупцією. Зокрема не лише звільнити чиновників-корупціонерів, але й заборонити їм повертатися у «владні крісла» та відібрати накрадене.

Про це 29 вересня під час прес-конференції розповів екс-керівник СБУ, № 3 у списку партії «УДАР» Валентин Наливайченко.

Так, він назвав чинну владу «інкубатором корупції» та розповів, що для подолання цього явища потрібно мати політичну волю і команду, яка може це зробити. «В парламенті потрібно створити антикорупційну більшість і УДАР веде нових людей, які можуть це зробити», - зауважив політик.

Водночас він розказав, що потрібно не лише вигнати «злодіїв» з влади, але й заборонити їм займати посади у владі та повернути вкрадене.

«Антикорупційне агентство, яке пропонує відкрити «УДАР», проведе розслідування, яке забезпечить повернення вкрадених грошей з офшорів у бюджет України», - відзначив Наливайченко.

Також він вважає за доцільне радикально розширити права місцевих громад. Зокрема надати право органам місцевого самоврядування самостійно витрачати бюджети. «Не з Києва видавати подачки, а залишивши на місці право розпоряджатися бюджетом», - висловився «ударівець».

Кандидат в народні депутати України у виборчому окрузі № 19 Олександр Киричук вважає, що Україні потрібно залучити досвід боротьби з корупцією Литви та Грузії. «Зміна чиновників всіх рівнів у цих країнах та подальші успіхи підтверджують ефективність таких заходів», - мовив політик.

Щодо того як «УДАР» бореться з корупцією Киричук розповів, що для цього створили сайт, де українці можуть залишати інформацію про хабарників. «В кожному агітаційному наметі стоять скриньки куди можна кидати звернення. Це перший удар по корупції», - сказав він.

Окрім цього, Киричук повідомив, що міжнародні агентства в рейтингах найбільш корупційних країн ставлять Україну поруч з Зімбабве. «Корупція зашкалює. Стає гірше щороку. Для України питання про боротьбу з корупцією перезріле. Та й, ліквідувавши корупцію, розберемося з багатьма іншими проблемами», - додав політичний діяч.

 

 

за матеріалами:

http://www.volynnews.com/news/policy/v_udari_znayut_yak_znyshchyty_inkubator_koruptsiyi/

  2 Жовтня 2012 +Коментар | подобається