Останні події

Волинський «УДАР» завершує «полювання» на корупціонерів

 

Волиняни надіслали обласному осередку партії «Український Демократичний Альянс за Реформи Віталія Кличка» 184 звернення про корупційні вчинки чиновників та посадовців. Перевірятиме цю інформацію Антикорупційне бюро, яке «ударівці» планують створити відразу після парламентських виборів.

Про це йшлося 28 вересня під час прес-конференції очільників політичного об’єднання.

Так, заступник керівників Луцької міської організації «УДАРу» Юлія Кухарчукрозповіла, що знищення корупції в Україні – це чи не найголовніша мета діяльності партії. «Це ганебне явище потрібно видалити на всіх рівнях: починаючи від хабарів для лікарів і завершуючи корупційними рішеннями в парламенті», - зауважила вона.

Також Кухарчук повідомила, що нині до «УДАРу» надійшло 184 звернення про факти корупції. «Ми розмістили їх на сайті і далі їх перевірятиме Антикорупційне бюро. Ми маємо імена авторів звернень і тих, хто бере хабарі або не робить нічого, поки не віддячать», - додала політик.

Окрім цього, до слова запросили лучанина Валерія Білоуса, автора одного з звернень, які надійшли до «УДАРу». Він розповів, ніби в Луцькому вищому професійному училищі звільнили 17 людей, «які говорили правду», а керівництво закладу буцімто розкрадає гроші з так званого батьківського фонду. «В училищі вершать злодіяння», - висловився чоловік.

Кандидат в народні депутати України в окрузі № 22 та голова виконкому Волинського «УДАРу» Ігор Алєксєєв подякував Білоусу за сміливість та мовив: «Якби в Луцьку було 100 таких людей, то ми б корупцію на половину зменшили».

Водночас він сказав, що надіслані волинянами звернення підтверджують, що ідея створення Антикримінального бюро - це не політичний популізм. «Це абсолютно практична схема, яка може працювати. І є яскравий приклад - це Грузія, де за спробу дати хабаря ДАІшнику садять у в’язницю», - зазначив політик.

 

за матеріалами: 

http://www.volynnews.com/news/policy/volynskyy_udar_zavershuye_polyuvannya_na_koruptsioneriv/

  2 Жовтня 2012 +Коментар | подобається