Останні події

ЮРІЙ САВЧУК: АЛЬЯНС З ПР НЕМОЖЛИВИЙ

 

Зважаючи на сьогоднішню ситуацію в суспільстві, подальше перебування Партії регіонів при владі ‒ загроза для суверенітету України, яка блокує її поступ до ЄС, унеможливлює зростання стандартів життя громадян.

Політика цієї партії не відповідає ані національним інтересам України, ані інтересам людей. Вона спрямована на розкол суспільства, нехтування позицією та думкою громадян, ‒ вважає лідер Волинської обласної організації ПП «УДАР Віталія Кличка» Юрій Савчук.

У п’яти мажоритарних округах Волині, де балотуються висуванці від УДАРу, ми зробимо усе від нас залежне, щоб провладні кандидати у парламент не потрапили, ‒ наголосив він.

Всі кандидати нашої партії публічно склали присягу, в якій зобов’язалися в жодному разі не входити у коаліцію з Партією регіонів, захищати національні інтереси українців та особисто брати участь у голосуваннях, інакше партія позбавить такого депутата повноважень. Цього тижня, напередодні старту нового політичного сезону, всі депутати всіх рівнів від політичної партіі «УДАР» підпишуть зобовʼязання, ідентичні присязі кандидатів в депутати, ‒ повідомив Юрій Савчук.

 

  31 Серпня 2012 +Коментар | подобається