Останні події

Волинський «УДАР» почав політику очищення країни

 

Очистити країну від політичного бруду на прийдешніх парламентських виборах партія «УДАР» вирішила, розпочавши масштабне прибирання в країні на День Незалежності.

Про це представники партії «УДАР Віталія Кличка» заявили у Луцьку під час проведення всеукраїнської акції «Очистимо Україну від бруду».

Днями в обласному центрі Волині відбулася акція «Очистимо Україну одним УДАРом», ініційована політичною командоюВіталія Кличка. Святкувати в українців заведено в чистій оселі, тож і до Дня Незалежності України луцькі УДАРівці вирішили прибрати своє місто. Для прибирання вони обрали одну із найбільш забруднених його ділянок – сквер за РАЦСом.

Як розповів керівник Волинської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка» Юрій Савчук, саме цей сквер обрали для прибирання, бо на його території завжди людно – прогулюються сім’ї з дітьми, студенти та люди похилого віку. Мовляв, тому й тема чистоти парку дуже гостра.

Толоку навмисне провели напередодні свят, аби атмосферу не псували сміттєві завали поблизу урн та лав для відпочинку.

Варто відзначити, що ініціатором акції виступив лідер партії «УДАР» Віталій Кличко, який вважає, що політику очищення країни треба починати саме з таких простих, але конкретних справ, йти від малого до великого.

 

  27 Серпня 2012 +Коментар | подобається