Останні події

Волинський «УДАР» «роз’яснив» позиції партії

 

7 серпня  о 15:00 в конферент-залі готелю «Україна» відбулась прес-конференція Волинської обласної організації Політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка» по результатам Х з\\\'їзду парті, що відбувся 1 серпня у місті Київ. На конференції були присутні представники восьми регіональних ЗМІ: газети «Волинь Нова», «Віче-інформ», «Вісник + К», інтернет-видання «ВІП», «ОПОРА», «Основні акценти», «0332» та «Волинські новини».

Метою проведення заходу було підведення підсумків Х партійного з\\\'їзду, а також озвучення програмних цілей партії, які дозволять нанести вирішальний удар і максимально наблизять Україну до європейських стандартів.

Також, під час конференції  ще раз оприлюднили першу десятку виборчого списку партії «УДАР Віталія Кличка» на парламентські вибори, до якого увійшли Віталій Кличко, Марія Матіос, Валентин Наливайченко, Віктор Пинзеник.

Список кандидатів формувався на основі трьох головних принципів: перший принцип – відкритість, другий – внутрішня партійна демократія, третій – перевірка громадськими організаціями на непричетність до корупції або будь-яких інших незаконних дій.

УДАР – єдина партія, яка заздалегідь, до з’їзду, оприлюднила список претендентів у кандидати. Це дало можливість громадськості обговорити запропоновані кандидатури. За результатами цієї громадської перевірки близько 15% претендентів було відсіяно.

Усі кандидати публічно склали присягу, в якій зобов’язалися: не голосувати за закони, які суперечать національним інтересам чи відкривають можливості для корупції, не входити у змову і союз з Партією регіонів, а також не бути «тушкою». Це означає виконувати рішення «УДАРу» та не зраджувати своєї фракції.

Ще одним важливим пунктом, який був обумовлений під час конференції  було зазначення спільної мети, котра об’єднує усіх людей у команді «УДАРу»  - це життя в Україні за європейськими стандартами. Європейські стандарти життя – це високі зарплати та пенсії, захист прав громадян, рівність усіх перед законом, вплив громадян на прийняття рішень у державі, рівні можливості для бізнесу та освіти. Саме такі пріоритети, в першу чергу, стоять на шляху до успішного й прогресивного майбутнього України на думку Голови Волинської обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Юрія Савчука.

Не обійшлось і без часткового озвучення передвиборчої програми Політичної партії «УДАР Віталія Кличка», в якій вкладено план наших дій у парламенті. Вона не написана за принципом «все – всім». У програмі окреслені лише реальні й досяжні цілі. Програма спрямована на зміни української політики в інтересах суспільства. Тільки так ми досягнемо європейської якості життя в Україні.

Також, як зазначив заступник голови волинського «УДАРу» Ігор Алєксєєв: «Нашою метою є не лише досягнути європейського рівня, а й побудова країни рівних можливостей. Сюди входить забезпечення такого рівню доходів, щоб кожен працюючий, не економлячи на харчах та одязі, на місячну зарплату зміг дозволити собі купити холодильник або пральну машину, а пересічна сім’я протягом 3 років мала змогу придбати автомобіль і протягом 10 – житло у місцевості проживання.»

Найчастіше наголошувалось на тому, що партія «УДАР» - це в першу чергу, народна партія, яка ставить собі за мету посилення ролі громадян в управлінні країною та контролі за державою. Тому, буде запрвадженно: народна законодавча ініціатива (законопроект, підтриманий 150 тисячами громадян, першочергово розглядатиметься парламентом. ), народне вето, котрим громадяни на референдумі зможуть скасовувати рішення органів влади та місцевого самоврядування, а також, народний вотум недовіри. Через який громадяни на референдумі зможуть відправляти у відставку голову місцевої держадміністрації, керівника міліції і податкової, прокурора та суддю.

На завершення прес-конференції Юрій Савчук сказав : «Реалізація цих програмних цілей дозволить нанести вирішальний удар – по бідності, а наслідком проведених реформ має стати наближення України до європейських стандартів життя. Всі говорять, що необхідно змінити країну. Ми це зробимо. Настав час УДАРу!»

 

  8 Серпня 2012 +Коментар | подобається