Останні події

Кличко відкритий для народу

13 липня 2012 року відбулася прес-конференція лідера партії «УДАР Віталія Кличка» на тему «Принципи формування команди партії «УДАР» - відкрита політика».  Йшлось про підсумки останньої сесії ВРУ. Кличко критикував теперішню владу, наголошував на рівень недовіри народу до законодавства, до Президента та депутатів ВРУ, згадав про розкрадання держбюджету та про наслідки уже нашумівшого «мовного» закону.

Волинська обласна організація Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» також відреагувала на даний захід і в свою чергу прокоментувала позиції партії та її тактику безпосередньо на Волині.

«Усе, що наразі відбувається в країні – вимагає особливої уваги як політиків, так і народу. Україна нагадує монархію: президент та його чиновники можуть без страху та будь-яких перепон робити усе, що завгодно. Жодна державна структура не стоїть на заваді корупції, бандитизму та відвертого порушення Конституції. Янукович зробив усе можливе для того, щоб зосередити усю владу в одних руках і безкарно здійснювати усі свої політичні маніпуляції, - коментує заступник голови Волинської обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Ігор Алєксєєв, - Ми об’єднані не лише спільною партією. Нас об’єднують спільні погляди та прагнення до змін. Ми в «УДАРі» виходимо з того, що політика  - це, в першу чергу, відкритість, діалог із суспільством та відповідальність за власний народ. Ми обіцяли оприлюднити списки своїх претендентів в кандидати і передати їх руху \"Чесно\" для вивчення – ми дотрималися своєї обіцянки і зробили це першими з усіх політичних сил.»

Також, зазначає замісник, найближчим часом на сайті klichko.org працюватиме спеціальний розділ, де можна буде ознайомитись із біографіями  претендентів, а також залишити коментарі про них. «Принципова позиція партії - прозорість, чесність та відкритість політики. Тому ми не боїмося називати прізвища і готові до будь-якої зворотньої реакції від суспільства, незалежно від того, буде вона позитивною чи негативною. Ми готові і розраховуємо на продуктивний діалог», - каже Алєксєєв.

  18 Липня 2012 +Коментар | подобається