Останні події

УДАР ПРОТИ КУРІННЯ

 

31 травня Волинська обласна організація Політичної  партія «УДАР – Віталія Кличка», зокрема голова Волинської обласної організації Савчук Юрій Петрович, заступник - Алексєєв Ігор Володимирович та її  молодіжне крило на чолі з Артемом Орловим у центрі міста Луцька, напроти університету імені Лесі Українки,  провели акцію «ЗАБИЙ НА КУРІННЯ» в Всесвітній день без тютюну.

 

Організатори цієї акції мали на меті закликати усіх курців кинути цю шкідливу звичку, яка без сумнівно скорочує життя.  Кожен бажаючий прохожий, який не є байдужим до все масштабної проблеми суспільства щодо куріння ,підходив до стенда та забивав не свої легені цигарковим димом, а цвяшком цигарку до стенда, таким чином підтримуючи нашу акцію та своє здоров’я. Адже жертвуючи своєю певною нормою нікотину, вони рятували цим безцінні хвилини свого життя, а можливо і більше. Свій один перекур люди могли поміняти на цукерку тим самим подарувати своєму організму не тільки шкідливі речовини, а й солодкі враження. А щоб більше наголосити на проблемі самих курців активісти партії розповсюджували інформаційні буклети «Правда про куріння», які надав нам Волинський обласний благодійний фонд «Переображення».

Волинська обласна організація Політичної партії «УДАР – Віталія Кличка» за здоровий спосіб життя, адже здоровий спосіб життя це стильно, це модно, це круто!!!

Почати курити – легко, кинути – важко.  Забий на куріння або воно вб’є тебе.          

 

  1 Червня 2012 +Коментар | подобається