Останні події

Спортивний клуб у Любешові

 

Любешівська районна організація Політичної партії ”УДАР Віталія Кличка” зареєстрована з 2010 року, проте своє активне функціонування вона розпочала з кінця 2011 року, коли головою Волинської обласної організації Політичної партії ”УДАР Віталія Кличка” було обрано Савчука Юрія Петровича.

Прихід нової команди на обласному рівні позитивно вплинув на розвиток і Любешівської районної організації зокрема. За короткий термін, завдяки злагодженій співпраці Волинської обласної та Любешівської районної партійної організацій, остання стала однією з базових організацій в структурі Волинської обласної партійної організації. Голова Любешівської районної партійної організації Смаль Созон Антонович людина знана та авторитетна не лише в районі, але й в області. Це людина, яка більшу частину свого життя присвятила нелегкій, проте почесній професії вчителя. Своєю багаторічною працею на викладацькій ниві він заслужив шану та повагу від місцевих жителів, колег та студентів.

Однак не став Созон Антонович і осторонь громадсько-політичного життя. Він активно відстоював інтереси мешканців Любешівського району працюючи депутатом районної ради, є одним з ініціаторів створення різних громадських, спортивно-оздоровчих організацій в районі.

Але найбільше заслуговує на увагу той факт, що голова Любешівської районної партійної  організації Політичної партії ”УДАР Віталія Кличка” вже багато років займається оздоровленням та фізичним вихованням дітей. Організувавши гуртки з боксу та кікбоксингу Созон Антонович завдяки власному бажанню та ентузіазму сприяє правильному розвитку молоді в районі. Варто зазначити, що діти, які займаються боксом та кікбоксингом, це в більшості діти з малозабезпечених сімей та мають статус потерпілих внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

Окремо слід відзначити, що саме завдяки підтримці та допомозі Волинської обласної організації Політичної партії ”УДАР Віталія Кличка”, голови Савчука Юрія Петровича та заступника голови Алексєєва Ігоря Володимировича зокрема, в 2012 році було створено Любешівський дитячо-молодіжний спортивно-оздоровчий клуб ”УДАР (Убережемо дітей від агресії рингом)”.

Допомога Волинської обласної організації, бажання та праця керівництва Любешівської районної організації дали свої позитивні результати. До відкриття спортивно-оздоровчого клубу діти займалися в непристосованих умовах, в невеликому приміщенні, через що не всі бажаючі могли потрапити на тренування. Проте сьогодні після відкриття клубу при сприянні обласної організації, в Любешові мають можливість займатися боксом та кікбоксингом близько 40 дітей і що приємно відзначити, що кількість охочих збільшується. Вихованці голови Любешівської районної партійної організації Політичної партії ”УДАР Віталія Кличка” неодноразово ставали призерами та чемпіонами на відкритих чемпіонатах Волині серед своїх ровесників, де брали участь спортсмени з інших областей України. Двоє спортсменів спортивно-оздоровчого клубу ”УДАР” завоювали одну золоту і три бронзові медалі на чемпіонатах та кубку України.

Приємнио, що сьогодні такі люди як Савчук Юрій Петрович голова обласної організації, Алексєєв Ігор Володимирович заступник голови обласної організації та Смаль Созон Антонович голова Любешівської районної партійної організації Політичної партії ”УДАР Віталія Кличка” не залишаються осторонь проблем виховання здорової та розвинутої молоді, власним прикладом показуючи оточуючим справжню активну громадську позицію допомагаючи втілювати в життя такі важливі соціальні проекти.

 

  1 Червня 2012 +Коментар | подобається