Останні події

Чемпіонат з пауерліфтингу

 

З 24 по 27 травня 2012 року в місті Луцьку у спортивно-оздоровчому комплексі ”Адреналін Сіті” за підтримки Волинської обласної організації Політичної партії ”УДАР Віталія Кличка” відбувся чемпіонат світу з пауерліфтингу ”WPA RAW 2012 Powerlifting & Bench Press Champ”. Чемпіонат проходив протягом 4-х днів. Учасниками змагань стали 350 спортсменів з 15-ти країн світу, які перевіряли себе на міцність – вправлялися зі штангою у різних вагових категоріях. Слід відзначити, що наймолодшому учасникові змагань виповнилося 13 років, а найстаршому – 76.

Під час відкриття, учасників змагань привітав голова Волинської обласної організації Політичної партії ”УДАР Віталія Кличка ” Юрій Савчук. Також з вітальним словом виступили представники Генерального консульства Республіки Польща та співорганізатори чемпіонату світу.

Як зазначають спортсмени, займатися пауерліфтингом ніколи не пізно. Це не лише зміцнює тіло, а й загартовує дух.  А ще розвиває силу волі.  Хороша спортивна форма часто стає в пригоді в повсякденному житті, зізнаються учасники.

Глядачі змогли на власні очі спостерігати за перегонами богатирів, котрі прибули до Луцька. Спортсмени викладалися на повну, проте найсильнішими таки виявилися українці. Вони з поміж трьохсот спортсменів вибороли сто призових місць. 

 

  29 Травня 2012 +Коментар | подобається