Останні події
Російські агресори все частіше вдаються до терористичної практики не лише в «гарячих точках» України, а й на територіях, які не входять в зону АТО.
28 Серпня 2014 +Коментар | подобається

23 – 24 серпня Волинська обласна організація Політичної партії «УДАР» Віталія Кличка взяла участь у святкуванні Дня прапора та Дня Незалежності України.
26 Серпня 2014 +Коментар | подобається

Прийміть наші щирі вітання з Днем Незалежності України.
22 Серпня 2014 +Коментар | подобається

21 серпня у Волинському Краєзнавчому музеї відбулося відкриття виставки присвяченої подіям Майдану під назвою «Герої не вмирають!». 
22 Серпня 2014 +Коментар | подобається

Волинська обласна організація Політичної партії «УДАР» щиро вітає зі святом Яблучного Спаса. 
19 Серпня 2014 +Коментар | подобається

Учора був прийнятий Закон про очищення влади.  Сподіваємося, що його ухвалення стане одним із вагомих елементів повного перезавантаження влади в країні.
15 Серпня 2014 +Коментар | подобається

На превеликий жаль, учора не було підтримано закон про вибори! У парламенті бракує волі для кардинальної зміни виборчої системи. Колишні і нинішні члени фракції Партії регіонів чинять цьому шалений спротив. 
13 Серпня 2014 +Коментар | подобається

Ми спільними зусиллями знову зібрали допомогу нашим солдатам. Як хочеться сподіватися, що хлопці дочекаються посилок з дому та повернуться цілими і неушкодженими!
12 Серпня 2014 +Коментар | подобається

7 серпня «УДАР» разом з усіма небайдужими зібрали та відправили допомогу в зону АТО для 51-ї та 72-ї ОМБ. 

В п’ятницю, 1 серпня, в приміщенні конференц-залу готелю «Україна» міста Луцька, відбулися збори обласної організації Політичної партії «УДАР» (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка. В роботі взяли участь 105 осіб. Зокрема, на засіданні був присутній представник Центрального виконавчого комітету партії Максим Кияк.

2 липня 2014 року, біля приміщення Волинської обласної ради і Волинської обласної державної адміністрації,  відбулася акція, організована Волинською обласною організацією політичної партії «УДАР» за політичну люстрацію шляхом саморозпуску парламенту. 

29 березня, 17 волинських делегатів відвідали місто Київ, де взяли участь у ХІ Всеукраїнському з`їзді політичної партії "УДАР Віталія Кличка".
31 Березеня 2014 +Коментар | подобається

У Луцьку відбулася обласна конференція Волинської обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка». На заході обрали делегатів на з’їзд у Київ та представили кандидата на пост Президента України від «УДАРу» .
26 Березеня 2014 +Коментар | подобається

Волинська обласна організація Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» вітає усіх жінок із найпрекраснішим святом весни – Міжнародним жіночим днем 8 березня!
7 Березеня 2014 +Коментар | подобається