Останні події
Волинська обласна організація партії «УДАР» не буде мати у своїх списках жодного кандидата в депутати, який є депутатом Волинської обласної ради. 
29 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

21 березня 2015 року у приміщенні районної дитячої бібліотеки відбулася конференція Рожищенської районної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка». Участь у конференції взяли також гості з обласного центру: заступник голови обласної організації партії УДАР Микола Євтушин, та керівник виконкому Руслан Михальчук.
21 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Молодий громадянин України, написав статтю в якій виклав особистий погляд на події та процеси, які сьогодні відбуваються в Україні. Автор  висловлює свою позицію, сформовану на власному досвіді, отриманих знаннях та переконаннях. Саме в такій молоді, з активною громадською позицією ми бачимо майбутніх політиків.
3 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Медичне обладнання, унікальну спецформу та бронежилети передали українським солдатам волинські підприємці Юрій Гупало, Валерій Бутко та Руслан Михальчук.
26 Лютого 2015 +Коментар | подобається

Під час акції "Зігрій солдата", що відбулась 13 лютого у місті за ініціативи районного осередку партії "Удар" й місцевої "Самооборони Ківерці" та сприяння відділу молоді та спорту РДА, міського голови, було зібрано 10 005 грн.
13 Лютого 2015 +Коментар | подобається

Новим головою Волинської обласної організації політичної партії «УДАР» Віталія Кличка є Юрій Гупало та голова Луцької міської організації цієї ж політичної партії є Валерій Бутко. 
11 Грудня 2014 +Коментар | подобається

У Луцьку на свято Покрови Пречистої Богородиці, у День українського козацтва та у День створення Української Повстанської Армії 14 жовтня відбувся Марш Героїв центральними вулицями міста.
15 Жовтня 2014 +Коментар | подобається

Засідання проходило 11 жовтня в конференц-залі готелю «Україна». Партійці обрали нове керівництво та обговорили плани діяльності організації.
12 Жовтня 2014 +Коментар | подобається

Члени Волинської обласної організації Політичної партії «УДАР» взяли участь у форумі громадських ініціатив «Західна Україна після Майдану», який відбувся 1 жовтня у Львові. Захід організував міжнародний фонд «Відродження».

Школу організувала Запорізька обласна громадська організація "ОПП "ВЗАЄМОДІЯ" за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Мета школи – згуртування молоді навколо ідей волонтерства, поширення демократичних цінностей та побудови сильної країни. 
16 Вересня 2014 +Коментар | подобається

12 вересня Молодіжка Волинського «УДАРу» долучилася до ініціативи здачі крові військовим, які беруть участь в Антитерористичній операції
13 Вересня 2014 +Коментар | подобається

Проект бюджетної децентралізації, запропонований урядом (законопроект 4435а від 08.08.2014 р.) є документом, на який чекають всі територіальні громади. Оскільки саме у площині зміни міжбюджетних відносин великою мірою лежить вирішення фінансової спроможності територіальних громад, наявність фінансових ресурсів для розвитку громад. 
9 Вересня 2014 +Коментар | подобається

Мабуть, кожен українець замислювався над тим, чому Україна, така велика і багата на ресурси держава, має один з найнижчих рівнів життя в Європі? Причину  сьогоденних проблем слід шукати в історичних явищах. Протягом 350 років українці не мали своєї власної суверенної держави. Наш народ постійно потрапляв під вплив чужої культури та інтересів. Особливо руйнівний вплив мав період, коли протягом 70 років панувала тоталітарна радянська влада. КДБ контролював кожну особу, яка, на їхню думку, могла нести загрозу радянській системі.
3 Вересня 2014 +Коментар | подобається

Італійська газета Repubblika у матеріалі про засідання Європейської Ради 30 серпня пише: «Президент Єврокомісії Жозе Мануель Баррозу зазначив, що під час розмови з ним Путін заявив, що якщо захоче, то візьме Київ за два тижні».
2 Вересня 2014 +Коментар | подобається