Останні події
На Волині партія «УДАР» продовжує будувати власну структуру 9 червня - насичений день – лідери обласної організації «УДАРу» зустрілися з членами партії в Любешівському та Ратнівському районах  
15 Червня 2015 +Коментар | подобається

За ініціативи Юрія Гупала партія "УДАР" дарує 30 квитків співочому колективу "Неспокійні серця" 
12 Червня 2015 +Коментар | подобається

Нещодавно спілкувався зі знайомим журналістом, який спеціалізується на політичній темі, що могло означати побиття автомобілів партійців «УДАРу»
10 Червня 2015 +Коментар | подобається

Нарешті прийшло справжнє літнє тепло – час забути про душні спортивні зали та вибратися на природу. Так подумав і Юрій Гупало, президент волейбольного клубу «Олюртранс» і голова обласної організації партії «УДАР»

Продовжуйте вдало працювати, лякати владу та формувати об'єктивну громадську думку

Завершився другий день наших робіт. Викидаємо фото для порівняння та запрошуємо подивитися на це вживу, завтра (06.06) о 15:00. Це ще не фінал! Очікуйте анонсів завтрашньої події та детального фотозвіту

Нещодавно Юрій Гупало, президент волейбольного клубу «Олюртранс» відвідав головний парковий майданчик міста Луцька і знайшов… пустир, порослий травою і закиданий сміттям.

Нещодавно з Тайваню, у село Озерці Горохівського району повернулася Юлія Дядюк – тепер уже бронзовий призер Чемпіонату світу з боксу серед молоді і юніорок.
31 Травня 2015 +Коментар | подобається

Кому цікава думка журналістів про нас, читайте витяг із статті Волинького агенства розслідувань
29 Травня 2015 +Коментар | подобається

Партія "УДАР" не збирається "опускати руки" чи здаватися. Ми будемо робити усе, аби вчитися та працювати на загальне благо нашої країни
16 Травня 2015 +Коментар | подобається

"Вітаю усіх мам зі світлим святом весни, ніжності, любові та краси!" - Юрій Гупало, голова Волинської обласної організації партії "УДАР" Віталія Кличка
10 Травня 2015 +Коментар | подобається

6 травня відбувся турнір з пляжного волейболу, присвячений пам’яті Олега Воята, випускника фізкультурного факультету СНУ ім. Лесі Українки.

Коли Віталій Кличко пішов у політику – він шокував українське суспільство. Громадськість не могла зрозуміти мотиви великого боксера, що уже вписав своє ім’я в історію. Для чого починати нову, невідому для себе діяльність, в якій ти не є професіонал? А тим більше політичну діяльність, аж занадто дискредитовану в Україні?

«Партія «УДАР Віталія Кличка» – не клуб за інтересами, у нас немає «вічних» вождів.
30 Квітеня 2015 +Коментар | подобається